Upoutejte zákazníky potiskem na vašem nůžkovém stanu!

Výrobky

Ať už se chystáte vyrazit na veletrh, veřejnou akci anebo do ulic, tak vám kvalitní přístřešek nikdy nesmí chybět. A pokud chcete svou firmu předvést na veřejnosti v tom nejlepším světle, tak je jisté, že byste si neměli nechat ujít příležitost svůj nůžkový stan atraktivně potisknout. Třeba logem vaší firmy anebo jinou reklamou, která zaujme. Každý podnikatel totiž moc dobře ví, že reklamy není nikdy dost. A to, že vstoupíte lidem do jejich povědomí, dělá hodně. Jakmile se totiž zákazník rozhoduje, jaké zboží či služby zvolit, vždy si vybere takové, o kterých už něco ví, a které mu nejsou tak úplně neznámé – třeba právě proto, že je viděl v nějaké reklamě. Takže pokud už vyrážíte do ulic mezi lidi, abyste se zviditelnili, tak proč to neudělat pořádně? Tím spíše, když vám váš přístřešek v podobě nůžkového stanu může zároveň posloužit i jako poutavá reklama, takže tak spojíte příjemné s užitečným.
kulturní akce
Ovšem pozor, protože není reklama jako reklama! K tomu, aby vám vaše reklama přinesla opravdu dobré ovoce, tak je potřeba, aby na lidi okolo zapůsobila, jak nejlépe to jde. A to se stane pouze v případě, kdy bude kvalitní. Takže i přístřešek, který ji ponese, musí být kvalitní. Nesmí se tedy v žádném případě jednat o nějakou provizorní stříšku, která vám za prvního zadutí větru uletí, ale o kvalitní a stabilní nůžkový stan, pod který se v případě potřeby budou moci schovat také vaši zákazníci.
plátěný přístřešek
Takový stan musí mít pevnou a stabilní konstrukci potaženou nepromokavým opláštěním, které je možné v případě potřeby snadno a rychle odejmout anebo naopak připevnit. A když toto opláštění bude potištěno kvalitním sublimačním tiskem, tak vás už zdálky všichni uvidí. Navíc jistě oceníte i balení nůžkového stanu do praktické cestovní tašky na kolečkách, což vám ještě více usnadní jeho převoz na místo a manipulaci s přístřeškem.